Menu TEMİZLİK DÜNYASI HİZMETLERİ
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Hizmetlerimizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar
Link Referanslar
İzmir Mermer Silim
İZMİR KOLTUK YIKAMA
FİRMA PROFİLİ

FİRMA PROFİLİ


İZMİR TEMİZLİK DÜNYASI


Firmamız Temizlik hizmetleri çalışmalarını profosyonel ekip ve ekipmanları ile  siz müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda  çalışmalarını  uygulamakatadır .  Yıllardır verdiği kaliteli hizmetle müşterilerinin güvenini kazanan İZMİR TEMİZLİK DÜNYASI , yenilenen internet sitesiyle artık müşterilerine hizmet vermeden önce yapılacak hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi verme  imkanı sunuyor.

Temizlik hizmetleri anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ve talepleri ile profesyonel birikimimizi ortak bir paydada buluşturmaktır . Temizlik hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli deneyimli daimi kadromuzla  çalışmaktayız. Kadromuz, temizlik sektöründeki son teknolojik gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanmaktadırlar .

İzmir Temizlik
hizmetleri kapsamında Çekirdek kadromuzun dışında, temizlik hizmeti vereceğimiz alanın ihtiyacına göre ek bir ekip de getirebilmekteyiz. Örneğin, dış cephe cam temizliğinde, vinç kullanmaktayız; plaza gibi yüksek binalarda ise profesyonel dağcılarla çalışmaktayız. İzmir Temizlik Şirketleri .İZMİR GENEL TEMİZLİKİZMİR İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İZMİR MERDİVEN TEMZİLİĞİ