Menu TEMİZLİK DÜNYASI HİZMETLERİ
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Hizmetlerimizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar
Link Referanslar
İzmir Mermer Silim
İZMİR KOLTUK YIKAMA
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İZMİR TEMİZLİK DÜNYASI - KOLTUK YIKAMA DÜNYASI

İzmir Temizlik Hizmet sektörünün Türkiye’de ki artan talep ve önemine  paralel olarak şirketimiz 2001 yılında aktif ve kurumsal faaliyete geçmiştir. İzmir profosyonel Temizlik Personel Temini ile bu tarihten itibaren kurumsal müşterilerimize modern ve profesyonel bir anlayışla hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız .
Koltuk Yıkama Dünyası ailesi olarak Tarafımıza sunulan her projeyi ve iş teklifini en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen şirketimiz sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan örnek olan bir temizlik firmasıdır .

Siz Değerli Müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmanın koşulunun ancak; uzman ve perofosyonel bir ekip ,detaylandırılmış planlama ,nitelikli hizmet organizasyonu ile mümkün olduğuna ; bununda ancak kar eden ve elde ettiği karı doğru finansal planlama-yatırım ve uygulama ile kullanan bir şirket olmakla mümkün olduğuna ve adil tek ticari kuralın bu olduğuna inanıyoruz.

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve personel eğitimine birinci derecede önem veren yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen profesyonel kadromuz ile sizlerin kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir çözüm ortağınız olmayı umuyoruz.