Menu TEMİZLİK DÜNYASI HİZMETLERİ
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Hizmetlerimizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar
Link Referanslar
İzmir Mermer Silim
İZMİR KOLTUK YIKAMA
İZMİR APARTMAN TEMİZLİĞİ
İZMİR APARTMAN BİNA TEMİZLİĞİ
İzmir Apartman Temizliği


Yaşam alanlarımız olan ve toplu yaşam konutlarında temizlikdeki titizliğimiz artık en önemli konulardan birisi haline gelmiştir. Bu nedenle apartman  temizliği, site temizliği gibi hizmet sektörlerinde bu tür işleri yapabilecek güvenilir, profosyonel ve kaliteli hizmet sunacak şirketlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Daha önceki zamanlarda apartman, bina temizliği ve basamak, merdiven temizliği , apartman görevlileri çalıştırılarak temzilik işleri giderilmeye çalışılmaktaydı fakat temizlik işlerinin detaylarına girildiğinde bu şekilde masrafların ve maliyetlerin daha fazla olduğu görülmüştür . Apartman temziliği görevlisi çalıştırılarak belirli ödemelrin daha fazla olduğu anlaşılmıştır. ( kira gelirinden kayıp olduğu gibi maaş, sgk,  tazminat ve elektrik, su gibi masraflarda fazlaca oluşmakta.)
Temizlik Şirketimiz sizleri bu mailyetlerden kurtarmak için İzmir apartman temizliği ve İzmir merdiven temizliği gibi temzilik hizmetlerinde sizlere profosyonel , uzman ve deneyimli ekibplerimiz ile en kaliteli temzilik hizmetlerini sunmaktayız .

Uyguladığımız hizmetler sürecinde kullandığımız ekipmanlarımız ve malzemelerimiz en kaliteli ve etkili temzilik ürünleridir.

İzmir Apartman temizliğinin yanında İzmir koltuk temizliği , İzmir Halı Yıkama gibi birçok temizlik hizmetleride sunmaktayız . Koltuklerınızın orijinalliğini, bozmadan rengine, kumaşına ve dokusuna zarar vermeden en hızlı ve etkili bir şekilde çözümler üretmekteyiz. İzmir Temizlik Şirketi olarak İzmir site temizliği , bina , apartman temizliği ve İzmir merdiven,basamak temizliği gibi tüm temizlik işlerinizde şirketimiz çözüm ortağınız olarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz zamanda hizmetler vermeye hazırız .