Menu TEMİZLİK DÜNYASI HİZMETLERİ
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Hizmetlerimizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar
Link Referanslar
İzmir Mermer Silim
İZMİR KOLTUK YIKAMA
İZMİR GEMİ VE YAT TEMİZLİĞİ


İZMİR GEMİ VE YAT TEMİZLİĞİ

İZMİR YAT VE GEMİ TEMİZLİĞİ

İzmir Yat ve Gemi Temizliği;
İzmir bir sahil kent olması nedeniyle, marina ve liman sayısıda bu sebeple oldukça fazladır. Hususi veya ticari kullanım için olan yat, tekne ve gemilerin temizliği özenle ve itina ile yapılmalıdır .

Gemi ve Yat temizlikleri konusunda uzman ve profosyonel ekiplere sahip olan İzmir temizlik firması İzmir Temizlik Dünyası , sizlere gemi ve yat temizliği konusunda da ayrıntılı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.   Yatlar ve Gemilerin imalatında, yapımında kullanılan malzemeleri özel olduğundan dolayı temizliğinde de özel temizlik malzemeleri tercih edilmelidir. Yat Ve Gemi temizliğide titizlik isteyen bir iş olduğu için temizlik konusunda da uzman ve profosyonel ekipler tarafından uygulamalar yapılmalıdır. İzmir temizlik şirketi olarak bizler uzman, profosyonel ekibimiz ve bu konuda teknolojik ekipmanlarımız ile Yat ve Gemilerinizin temizliği için temizlik hizmetleri sunmaktayız .  

Gemi ve yatlarda iç ve dış temizlik hizmetleri sunmaktayız . İç kısımlarda bulunan, dolaplar, çekmece, yatak odaları, lavobolar, halılar, yüzeyler, camlar ve çerçeveler özenle temizlenir. Dış Temizliği dış cephe ve güverte temizlikleri de özel temizlik malzemeleri kullanılarak temzilikleri yapılmaktadır.    İzmir temizlik şirketleri arasında gemi ve yat temizliğinde uzman  ve kadrolaşmış olan İzmir Temizlik Dünyası, sizlerede bu hizmetlerini sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.